X
تبلیغات
مامان و دخترش - قشنگترین لباس دنیا

مامان و دخترش

مامان و دخترش

Lilypie Kids Birthday tickers
قشنگترین لباس دنیا

از بعد از تولد دو سالگی مهرانا ،دلم میخواست لباسی با طرح چشم نظر براش بخرم .نه اینکه این طرح رو جایی دیده باشم ،فقط توی ذهنم بود و طبیعتا فکر کردم چنین چیزی وجود نداره .یه لباس تو مایه های این:          

بعد از کلی گشتن تونستم یه پارچه ساتن سورمه ای با طرح چشم نظر پیدا کنم (به لطف مامانی عزیز)اما خیاط بچه گانه دوز پیدا نکردم چند تا خیاطی که سراغ داشتم گفتند که برای بچه لباس نمیدوزند بعد هم فکر کردم این لباس با رنگ تیره نمیتونه برای مهرانا مناسب باشه .

تا اینکه چند روز پیشا برای خرید لباس ساقدوشی برای مهرانا به مناسبت عروسی خاله اش راهی خیابون بهار شدم چون لباس آبی رنگ میخواستم کل خیابون رو زیر و رو کردم و درنهایت یه آبی فیروزه ای پیدا کردم که از بقیه مناسب تر بو د به قیمت 110 هزار تومن !همونجا گفتم :خدایا یا به ما پول عطا کن یا سلیقه رو ازمون بگیر.

بعد برای راحتی خیال از خیابون بها ر راهی خیابون سنایی شدم اونجا رو هم زیر و رو کردم و همون لباس 110 تومنی بهاررو به قیمت 125 تومن یافتم ! (کلا هر وقت میرم خیابون سنایی ،همون لباس های بهار رو با قیمت بالاتر میبینم ) و سپس طی یک عملیات مادرانه جانفشانانه بعد از 5 ساعت گشتن توی گرمای 40 درجه راهی کوچه برلن شدم صد البته که چیزی بهتر پیدا نکردم فلذا راهی چهارراه ولیعصر و جمهوری و چهارراه امیر اکرم شدم . کل لباس های مناسب برای مراسم عروسی در 2 رنگ سفید و صورتی بود و در انبوهی از تور و ساتن غرق! به فکرم زد سری هم به تیراژه بزنم اما دیگه توانی برام باقی نمونده بودو تصورنمیکردم مورد مناسبتری از پیراهن آبی فیروزه ای خیابون بهار نصیبم شود

در راه برگشت به خونه به صورت اتفاقی به یه پاساژعمده فروشی لباس بچه در چهارراه امیر اکرم رسیدم و چشمم خورد به لباسی با طرح چشم نظر

شک نکردم و پریدم توی مغازه ،فروشنده اول حاضر نبود لباس رو بفروشه و میگفت تک فروشی ندارند ولی با اصرار من به قیمت 32 تومن فروختش و من انگار که بزرگترین موفقیت زندگی ام رو به دس اورده باشم ،شاد و خندون روانه خونه شدم

این لباس از نظر من قشنگ ترین و منحصر به فرد ترین لباس دنیاست .شاید کسی اونو جایی دیگه دیده باشه یا حتی به نظرش قشنگ نباشه ولی برای من فوق العاده است چون به مثابه ضرب المثل "جوینده یابنده است "اون چیزی رو که توی ذهنم بود به دست اوردم و صد البته با کلی دوندگی .

البته باید بگم که اون لباس آبی فیروزه ای رو هم هفته بعدش خریدم .نه اینکه قشنگ نباشه ولی لباس نیم وجبی 110 تومن به نظرم زیاد میومد .

حالا ماهم ندید بدید فرت و فرت عکس گرفتیم از این لباس آرزو ها .

[ 91/04/22 ] [ 1 ] [ Mum ]

[ ]مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه